#enduro

Igol Kenőanyagok Kupa – MAMS & SMF Enduro Champ. and Cup (Parádfürdő, HUN)

3P Transport Kft. MAMS Enduro OB és Kupa 3-4.f.

   

1.nap – Day 1:
Hivatalos végeredmény – Official classification: SVK | HUN
Büntetések listája – List of penalties
 
2.nap – Day 2:
Hivatalos végeredmény – Official classification: SVK | HUN
Büntetések listája – List of penalties
 
Összesített eredmények – Total results: SVK | HUN
 

MAMS & SMF Enduro Championship and Cup (Nagytarcsa, HUN)

MAMS Nyílt Enduro OB és Kupa 1-2.f., SMF Enduro Bajnokság


1.sz. végrehajtási utasítás – Bulletin No. 1
 
1.nap – Day 1:
Hivatalos végeredmény – Official classification: SVK | HUN
Büntetések listája – List of penalties
2.nap – Day 2:
Hivatalos végeredmény – Official classification: SVK | HUN
Büntetések listája – List of penalties
 
Összesített eredmények – Total results: SVK | HUN

Kaposvár Kupa (Kaposvár, HUN)

MAMS Nyílt Nemzeti Baltyre – Offroadgumi.hu Enduro Bajnokság és Kupa 5-6.f.

1.nap – Day 1:
Hivatalos végeredmény – Official Classification
2.nap – Day 2:
Hivatalos végeredmény – Official Classification
Összesített eredmények – Total results

Tam-Bau Kupa (Tamási, HUN)

MAMS Nyílt Nemzeti Baltyre – Offroadgumi.hu Enduro Bajnokság és Kupa 3-4.f.

Rajtlista – Start List
1.sz. végrehajtási utasítás – Bulletin No.1.
2.sz. végrehajtási utasítás – Bulletin No.2.
3.sz. végrehajtási utasítás – Bulletin No.3.

1.nap – Day 1:
Hivatalos végeredmény – Official Classification
Büntetések listája – List of Penalties

2.nap – Day 2:
Hivatalos végeredmény – Official Classification
Büntetések listája – List of Penalties

Összesített eredmények – Total results

Igol Kenőanyagok Kupa (Parád, HUN)

MAMS Nyílt Nemzeti Baltyre – Offroadgumi.hu Enduro Bajnokság és Kupa 1-2.f.

Rajtlista – Start List

1.nap – Day 1:
Ideiglenes végeredmény – Provisional Classification: SVK | HUN
Büntetések listája – List of Penalties

2.nap – Day 2:
Végeredmény – Classification: SVK | HUN
Büntetések listája – List of Penalties

Összesített eredmények – Total results: SVK | HUN

Igol Kenőanyagok Kupa (Parádfürdő, HUN)

CL4 Offroad Motoros lskola Enduro OB 7-8.forduló

   

1.nap – Day 1:
Etapidők – Target times
CR1+EN1 | CR2+EN2 | CR3+EN3 | CR4+EN4
Végeredmény – Classification: Alpe Adria | HUN | Büntetések – Penalties

2.nap – Day 2:
Etapidők – Target times
CR1+EN1 | CR2+EN2 | CR3+EN3
Végeredmény – Classification: Alpe Adria | HUN | Büntetések – Penalties

Összesített eredmények – Total results: Alpe Adria | HUN

Andezit Hotel Kupa (Bér, HUN)

CL4 Offroad Motoros lskola Enduro OB 3-4.forduló

   

1.nap – Day 1:
Etapidők – Target times
EN1+CR1 | EN2+CR2 | EN3+CR3 | EN4+CR4
Végeredmény – Classification: Alpe Adria | HUN

2.nap – Day 2:
Etapidők – Target times
EN1+CR1 | EN2+CR2 | EN3+CR3
Végeredmény – Classification: Alpe Adria | HUN

Összesített eredmények – Total results: Alpe Adria | HUN